Jaki garaż dla Ciebie?

Właściwie dobrany garaż jest wygony w użytkowaniu. Jak dobrać jego wymiary, aby zapewniał odpowiedni komfort i wygodę?

Decydujące czynniki

Bądźmy szczerzy, czasy kiedy kupowało się samochód na dekady już dawno minęły, to że dzisiaj jeździsz Micrą nie oznacza, że za rok, dwa nie przesiądziesz się do Mercedesa klasy C. Myśl perspektywicznie, większy garaż = większy komfort, a dodatkowa przestrzeń i tak zostanie wykorzystana. Zadba o to mąż lub żona. W domu jak i w garażu, żadne miejsce do przechowywania rzeczy długo puste nie jest :).

SPRZĘTY W GARAŻU

Kosiarka, rowery, quad, łopata, grill i inne sprzęty, które trzymasz na zewnątrz, a chcesz trzymać w garażu, także zajmują miejsce. Weź to pod uwagę lub rozważ dodatkowy domek gospodarczy.

REGAŁY I PÓŁKI

Masz duszę majstra, inspiruje Cię Dorota Szelągowska, świetnie! Potrzebujesz miejsca na blat, szafki i półki. Dodaj wymiar blatu + 1-1,5m dla wygody obracania się i już możesz tworzyć, naprawiać z dala od świeżo umytej podłogi.

Praktyka

„Teoria sobie , a życie sobie” jak to mówi stare sprawdzone porzekadło. Wybierając garaż kierujmy się rozsądkiem i praktycznymi względami jego użytkowania. Wymiar garażu powinien uwzględniać jego przyszłe przeznaczenie, szacunkowy wymiar samochodu (z hakiem,lusterkami etc.), przestrzeń potrzebną do trzymania innych urządzeń, sprzętów.

Poniżej prezentujemy bardziej czytelne rozwiązanie tematu.

Dodatkowymi czynnikami wpływającymi na ostateczny kształt i wymiar garażu są.

  • Garaż pojedynczy czy podwójny
  • Garaż z dachem płaskim czy dwuspadowym
  • Rodzaj bramy, uchylna, segmentowa, pojedyncza, podwójna, pojedyncza szeroka
  • Planowaną wysokość garażu
  • Wiata / Carport dostawiana/y do garażu na czas nie korzystania z obiektu.
  • Miejsce jakim dysponujesz pod garaż.

Zachęcamy do kontaktu z nami, pomożemy dobrać odpowiedni garaż uwzględniając wszystkie Wasze wymagania oraz bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu .